МДЭІ ім. А. Д. Сахарава БДУ прымае ўдзел у выставе «Адукацыя і кар’ера»

У перыяд з 18 па 20 лютага ў Мінску праходзіць 19-я спецыялізаваная выстава «Адукацыя і кар’ера». Сёння, у першы дзень працы выставы, прадстаўнікі МДЭІ ім. А. Д. Сахарава БДУ: Грыцкевіч Е. Р., памочнік адказнага сакратара прыёмнай камісіі БДУ, Лемяшэўскі В. О., намеснік дэкана факультэта экалагічнай медыцыны, Радзькін А. С., старшая выкладчыца кафедры экалагічнага маніторынгу і менэджменту факультэта маніторынгу навакольнага асяроддзя і Пухцеева І. В., старшы выкладчык кафедры экалагічнай медыцыны і радыёбіялогіі – мелі зносіны з будучымі абітурыентамі, бацькамі, дапамагалі вызначыцца з выбарам спецыяльнасці для паступлення; прафесійную кансультацыю атрымлівалі таксама студэнты старэйшых курсаў устаноў вышэйшай адукацыі, якія выказалі жаданне працягнуць сваё навучанне ў магістратуры. На стэндзе Беларускага дзяржаўнага ўніверсітэта прадстаўлена рэкламная прадукцыя спецыяльнасцяў набору 2021 года ў МДЭІ ім.А. Д. Сахарава БДУ.